Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

GymBeam GABA kapsuly pri ťažkostiach so spánkom 120 kapsúl

• velkost
  • chut
  • ucinok
  • balenie

Jamieson Jablcny ocot s chromom vrelo odporucam, chut je prijemna, ucinok pri obmedzeni stravy viditelny,. Neostava pachut jablcneho octu, nie je ho tam v podstate ani citit. Cena je prijatelna a urcite ho zaradim medzi produkty, ktore budem uzivat. Velkost je akurat a pripomina gumene medvediky.

Overený zákazník Testuj.to Jana

Pridané: 7. apríla 2024

• chuť
  • vôňa
  • zníženie chuti na sladké
  • zníženie hmotnosti :)
  • zostávajúce pastilky sa mi zlepili

Jamieson je značka kvality a bezpečnosti. Želatínové pastilky Apple Cider Vinegar + Chromium voňajú ako jablko s jemne kyslým podtónom octu. Odporúčaná dávka je jedna denne. Po užívaní pastiliek po dobu 3 týždňov som zaznamenala zníženie návalovej chuti na sladké. Nie že by som sladké už vôbec nezjedla, ale nemusím ho mať tak veľa a tak často. A mať chuť na sladké pod kontrolou je skvelý začiatok na prípadné zníženie hmotnosti. :)

Overený zákazník Testuj.to Richard

Pridané: 3. apríla 2024

• účinnok už na 2. deň
  • príjemná chuť
  • pomer cena/kvalita
  • veľké balenie
  • pre mňa trochu veľké tablety
  • lepia sa na seba
  • ťažšie sa vyberajú z balenia

Tablety Jamieson Jablčný ocot s chrómom, hodnotím ako prelomový produkt s naozaj príjemnou chuťou a vôňou. Ak mám zobrať do úvahy podobné konkurenčné produkty, tak u produktu od Jamieson je podľa môjho názoru aj výhodný pomer ceny s počtom kusom balení a taktiež aj danej kvality.
U mňa zatiaľ prevláda s týmto produktom úplná spokojnosť a mám v pláne si do budúcna objednať ďalšie balenie, či iné produkty od spoločnosti Jamieson.

Overený zákazník Testuj.to Janka

Pridané: 1. apríla 2024

• Tvar želé
  • Výborná chuť
  • Lepia sa na seba vo vnútri obalu
  • Ťažšie sa vyberajú

Výborná chutná a zároveň účinná kombinácia jablčného octu a chrómu. Perfektný nápad dat to do tvaru želatínových pastiliek. Užívam ich cca 2 týždne (1/denne ) a môžem potvrdiť , že chuť na sladké vôbec nepociťujem ( u mňa najväčší problém ) skvelá voľba

Overený zákazník Testuj.to Petronela

• Vôňa

Pre mňa je jablčný ocot veľmi nechutná záležitosť napriek jeho vysokým benefitom. Mať to v pastilke, ktorá je sladká, voňavá a berie sa len jedenkrát na deň, je sen. Potláča chuť na sladké a naozaj s vyváženou stravou je to super vec, ktorú musíte vyskúšať ak chcete pomocť svojim mlsným večerom. Za mňa super produkt. Konečne nesiaham každý deň po sladkostiach, mám lepšie trávenie a nejaké to kilo aj šlo dolu.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Ano

Veľmi zaujímavý výrobok sladkej chuti s vôňou jabĺk a octu odporúčam každému ktorý miluje sladké tak ako ja schudol som asi 2 kg za mesiac užívania tochto skvelého výrobku zo želatinovou štruktúrou a sladkou chuťou po jablkách veľmi príjemný na môj sladký jazyk ďakujem za skvelí výrobok

Overený zákazník Testuj.to Eva

• chuť
  • pohodlnosť užívania
  • vôňa
  • dávkovanie

Jamieson Jablčný ocot s chrómom sa mi pozdáva zložením. Veľmi príjemne ma prekvapil hneď pri otvorení jablkovou vôňou a aj chuťou jablkového želé (vôbec nie je cítiť ocot). Pohodlné je užívanie raz denne bez zapíjania, keďže sa jedná o želé cukrík, stačí požuť a prehltnúť.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Zakúpený v Testuj.to

• Chuť pastiliek, pozitívne účinky pri redukcii hmotnosti, rýchly ucinok
  • Nic

Výborná chuť pastiliek ako aj konzistencia, aj napriek tomu, že obsahujú jablčný ocot vôbec ho nie je cítiť. Výhodou je, že stačí užívať jednu pastilku denne a účinok sa dostaví za krátky čas. Chuť na sladké je oveľa menšia ako aj chuť neustáleho prejedania sa., čím dochádza k redukcii hmotnosti. Odporúčam každému, kto ma problém s kilami navyše ako podporu pri redukcii hmotnosti.

Overený zákazník Testuj.to Jaroslav

Pridané: 30. marca 2024

• Áno

Veľmi dobrá sladká chuť s jemnou príchuťou jablčného octu. . Obal sa dobre drží pri dávkovaní, akurát sú cukríky polepené,tomu sa asi nedá zabrániť.. Ľahko uzavreté balenie . Užíval som jeden cukrík denne rano pomohlo tráviť jedlo a nemal somaz takú chuť na jedlo po práci. Pri ukončení cyklu som začal pociťovať väčší hlad.

Overený zákazník Testuj.to Marek

• Jednoduche uzivanie
  • Zlepsenie trávenia
  • Horšia vyberatelnost pastiliek pri menšom množstve

Pastilky Jamieson jablčný ocot s chromom sú zelatinovej konzistencie v plastovej fľaštičky s bezpečnostným uzáverom. Chutia dobre, ľahko sa rozkusu, ale možno i h aj cmulat, čím sa chuť stáva intenzivnehsia. Pri menšom počte pastiliek vo fľaštičky sa tieto horšie vyberajú, z dôvodu zlepenia sa. Nadmerná chuť do jedla vymýšľa cca po troch dňoch. Zároveň sa zlepšilo trávenie.

Overený zákazník Testuj.to Antónia

• Príjemna chuť
  • Príjemná vôňa
  • Jednoduché dávkovanie/užívanie
  • Účinok zníženej chuti do jedla trval asi len týždeň

Príjemná jablková chuť, jednoduché požícanie keďže bolo potrebné skonzumovať len jednu tabletu denne s jedlom či samostatne. Vôňa bola veľmi krásna na to že sa jednalo o jablčný ocot. Žiadna nepríjemna vôňa ako ako je zvykom u klasického jablčného octu. Žiaľ účinok zníženej chuti do jedla som pociťovala len na krátku dobu. Ale aj napriek tomu som pocitovala viac energie počas dňa, od doby čo som to začala užívať.

Overený zákazník Testuj.to Michal

Zakúpený v Testuj.to

• Autentická príchuť jablká, želatínová konzistencia a účinok v podobe menšej chuti do jedla

Originálny výrobok podporujúci dlhú tradíciu kvality ostatných výrobkov. Vynikajúce želatínové pastilki s intenzívnou chuťou jablká, ktoré vám za odmenu pri pravidelnom užívaní zničia pocit nadmerného hladu. Vďaka obsahu jablčného octu a chrómu udržujú zdravý hladinu glukózy v krvi. Za mňa ideálny doplnok pre každodenné užívanie, podporujúci zdravý životný štýl a to nie len pri diéte.

Overený zákazník Testuj.to Roland Shane

• Konzistencia

Skvelý výrobok, vôbec nepripomína octovú chuť. Chutí skôr jablkovo a naozaj mi pomohol pri doobednom mlsani. Konzistencia je niečo ako gumene cukríky, ktoré sa ľahko rozpúštajú. Človek by zjedol aj zjedol aj felé balenie naraz. Balenie je veľké, vydrží dlho. Odporúčam so všetkými 10 timi ak hladalte priˇpravok ktorý skvelo chutil a navyše je aj zdraviu prospešný

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Jednoduchosť užívania
  • Zloženie

Pastilky mi veľmi chutia, pretože sú gumené a sladučké ako cukrík. Užívanie je jednoduché, kedy sa užíva jedna pastilka pred jedlom. Pastilky slúžia k tomu aby regulovali správnu hladinu cukru v tele a potlačili chuť do jedla. Ja som spočiatku pociťovala väčšiu chuť do jedla, ale postupne sa to upravilo. Zatiaľ výrobky Jamieson môžem iba odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Martin

• Zatiaľ nič

Veľmi príjemná sladká chuť s jemnou príchuťou octu. Prišlo poštou dobre zabalené v neprehľadnom balení. Obal sa dobre drží pri dávkovaní. Ľahko uzatváratelné balenie aj na cesty. Užíval som jeden cukrík denne a lepšie mi to pomohlo tráviť jedlo a nebol človek taký nafúknutý.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

• Výborná konzistencia
  • Chuť na sladké a prejedanie sa pominulo
  • Nezaťažuje žalúdok
  • Zmizol pocit nafúknutého brucha
  • Príjemná chuť

Príjemná chuť jablka,želatínovej konzistencie. Nezaťažuje žalúdok, chuť na sladké a prejedanie sa zmizla. Konečne po jedle nemám nafúknuté brucho. Cena je veľmi dobrá v pomere s kvalitou. Apple Cider Vinegar vrelo odporúčam všetkým, ktorí majú pozitívnejší prístup k jedlu a k sladkému, ako by sa patrilo. Určite si objednám ďalšie balenie.

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25