Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to František

Pridané: 28. marca 2024

• Želatínová forma
  • Nezničí sa zubná sklovina
  • Pozitívny vplyv na trávenie
  • V Anglickom zmeny dávkovania boli denne 2 pastilky, v slovenskom znení bola denne uvedená jedna pastilka

Chuťovo veľmi vynikajúci produkt. Jeho užívanie je príjemné a jednoduché. Gumené pastilky sa jednoducho rozhryzú. Určite lepšie ako každodenné pitie jablčného octu. Nezničí sa pri užívaní zubná sklovina. Počas užívania som pocítil zlepšenie trávenia.

Overený zákazník Testuj.to Xenia

• Zloženie
  • Účinok
  • Dizajn
  • Vôňa

Vyskúšala som Jamieson jablčný ocot s chromom. Je to skvelý vegánsky produkt s vynikajúcim účinkom. Pomohol mi zmierniť hlad a túžbu po sladkostiach po jedle. Veľmi oceňujem že sa mi zlepšila pleť po mesiaci užívania, zlepšilo sa akné aj celková kvalita pokožky. Gumené cukríky sú jednoduché na použitie, majú veľmi príjemnú sladkú jablkovú chuť a vyzerajú ako maličké jabĺčka. Oceňujem aj veľké praktické 60 ks balenie a skvelý dizajn. Vrelo odporúčam tento výrobok a v užívaní budem pokračovať!

MycoMedica Reishi 90 kapsúl

MycoMedica Reishi 90 kapsúl

Overený zákazník Zdravoradka.sk Overený zákazník

Zakúpený v Zdravoradka.sk

produkt mi bol odporúčaný. Priaznivé účinky sa prejavili

Overený zákazník Testuj.to Diana

• Veľkosť balenia
  • Nesmrdí po octe

Som veľmi rada za detskú poistku na týchto gumových ,,cukríkoch’’. Naozaj chutia ako cukríky jedla by som to stále.Pár krát mi to urobilo síce tráviace ťažkosti. Neprekročila som denný limit. Ale ako doplnok ku zdravej životospráve by to šlo. Zloženie sa mi paci

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

Anonym Anonym

Pridané: 27. marca 2024

Žena v IT to má vždy o niečo náročnejšie. Stres, výzvy, kolegovia... Kolega priniesol Rayzzer do kancelárie a rozdal nám testovacie dávky. Chuť bola spočiatku príjemná, malinová, no neskôr sa zmenila na trpkejšiu. Účinok bol veľmi pozitívny. Energia bola akurát, bez tachykardie, sústredenie bolo na LVL100. Následne som si objednala celé balenie na Maxovi a musím povedať, že na chuť som si zvykla, účinky sú stále vynikajúce, a plánujem si objednať už väčšie balenia na webe rayzzer.sk. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Naďa

• Veľké balenie
  • Konzistencia zelatinovej pastilky
  • Jednoduché prehltanie
  • Chuť jabĺk

Želatinove pastilky majú naozaj výbornú chuť. Sú jemne kyslé s výraznou vôňou jabĺk a nie octu, takže chuťovo veľmi prekvapili. Taktiež oceňujem zloženie a jednoduché prehltanie oproti klasickej tabletkovej forme. Veľké balenie je taktiež plus. Môžem povedať že chuť na sladké sa znížila, čo samozrejme dobre pôsobí na trávenie. Tento produkt môžem len odporučiť všetkými desiatimi.

Overený zákazník Testuj.to Marek

• Chut
  • Obal
  • Zlozenie

Chrómové pastilky majú skvelú chuť, obal je vhodný ako zábrana pred deťmi pre ktoré je produkt ešte nevhodný, 60 pastilky s výbornou jablkovou príchuťou je postačujúce množstvo a po pár dávkach sa upravil metabolizmus a chuť do jedla, hlavne bez obsahu soli a lepku je to super doplnok stravy.

Natural Nutrition Saw Palmetto extrakt kapsuly 90 kapsúl

Natural Nutrition Saw Palmetto extrakt kapsuly 90 kapsúl

Overený zákazník Namaximum.sk Overený zákazník

Zakúpený v Namaximum.sk

Este neviem ci ucinkuje, treba ho dlhsie brat.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Tvar
  • Balenie
  • Nic

Majú úžasnú chuť, kto ma rad gumené cukríky tak si pochuti. Konečne cukríky od ktorých človek nepriberiem ? pred dcérou musím skrývať lebo chutia aj jej. Po 2 týždňoch som už videla zmeny, mam menšiu chuť do jedla a aj menšie porcie si dávam. Určite si budem naďalej kupovať a aj odporučiť dalej

Overený zákazník Testuj.to Matej

• ovocná chuť pastiliek
  • samotné balenie a veľkosť
  • spôsob otvárania
  • vôňa produktu

Pastilky Jamieson s jablčným octom a chrómom sú vlastne také ovocné gumené medvedíky, akurát ti stačí dať si len 1 denne.
Už na dotyk sú veľmi "squishy", a veľmi mäkkučké a šťavnaté aj v ústach. V chuti je poznať prítomnosť jabĺčok a celkovo sa po nich človek cíti tak sviežujúco. Navyše vynikajúco zaháňajú hlad po sladkom a sám na sebe som pozoroval, že oči mi jedia už menej, ako predtým.

Overený zákazník Testuj.to Marko

• Chuť je super
  • Cena je super
  • Príchuť jablčného octu je super
  • Schudol som

Produkt spĺňa všetky moje očakávania chuť je výborná sladká chcel by som tento produkt používať aj častejšie ale na deň môžem zjesť len 1× najlepšie pred hlavným jedlom alebo pred cvičením alebo inou fyzickou aktivitou tento produkt by som odporučil všetkím mojim známim schudnúť mi to pomohlo schudol za necelí mesiac 2,5kg .

Overený zákazník Testuj.to Vanessa

• Skvelé balenie

Jamieson chutné chromové pastilky musite mať keď máte aj vy pocit že sa priliž prejedávate,tieto pastilky vam v tom zaručene pomôžu,nie len chuťia skvelo ale maju aj bombové zloženie.Je vohodný pre vegetarianov,alebo pre osoby s laktozovou intoleranciou.Tento výživový doplnok pomáhá udržať hladinu v krvi.

Overený zákazník Testuj.to Matúš

• Chuť
  • Ze je to zele cukrík a nie tabletka

Jamieson jablčný ocot s chromom som užíval pravidelne 1x denne.
Ma to super účinky.

Účinky spĺňajú moje požiadavky ? a chuť bola výborná.
Určite to odporúčam každému.

Produkt som nadobudol cez stránku testujto.sk.

Objednám si to určite znova.
Neviem dobre prehĺtať, takže forma želé cukríkov mi veľmi vyhovuje.

?

BioMedical Magnesium DUO+ BioMedical 100 tabliet

BioMedical Magnesium DUO+ BioMedical 100 tabliet

Overený zákazník Namaximum.sk Overený zákazník

Zakúpený v Namaximum.sk

• Zatiaľ je skoro na hodnotenie

Overený zákazník Testuj.to francesca

Pridané: 25. marca 2024

• Chut
  • Jednoduche uzivanie

Popravde, trochu som sa obavala chuti, ale su naozaj skvele.. nechutia absolutne ako jablcny ocot, ale su aj sladke! Velmi dobre sa uzivaju.. asi preto, ze evokuju vo mne gumove medvediky :D
Su naozaj velka mnamka. A rozhodne som mala menej chut nieco si sem tam dobnut. Pokracujem v uzivani. Dakujem za tieto gummies vitaminy, lebo klasicke ma uz nebavi stale zapijat a mam z nich len nafuknute brucho. Jamieson je topka! :)

Overený zákazník Testuj.to Martina

Pridané: 25. marca 2024

• obal
  • chuť
  • vôňa
  • jednoduché dávkovanie

Cez stránku testujto.sk som dostala na testovanie výživový doplnok Jamieson - Jablčný ocot s chrómom. Výhodou je, že je vhodný pre celiatikov, vegetariánov aj pre osoby s laktózovou intoleranciou a je bez GMO. Má veľmi príjemnú chuť, vôňu. Tento výživový doplnok je v podobe želatínových cukríkov, takže sa ľahko užíva. Počas užívania sa moja chuť na sladké naozaj znížila, čo hodnotím veľmi pozitívne.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

Pridané: 24. marca 2024

• Vôňa
  • Použitie
  • Rozdielne info o používaní na balení v anglickom a slovenskom jazyku

Jameson Jablčný ocot s chromom sú gumenne cukríky, veľmi jednoduché na použitie. Skvele voňajú a ešte lepšie chutia. Vďaka nim zmizla chuť na sladké po jedle.
Jedine co by som vytkla, sú nezhodne informácie o použití na balení v anglickom a slovenskom jazyku

Overený zákazník Testuj.to Nikola

Pridané: 22. marca 2024

• Chuť

Vynikajúci produkt so skvelou chuťou. Jamieson jablčný ocot s chromom som začala užívať aby moje telo pracovalo správne, qby malo správnu hladinu inzulínu v tele a dokonca som mala naozaj menšiu chuť do jedla. Vyhovovalo mi aj ze to boli gumené cukríky ktoré som si mohla dat kedykoľvek počas dňa.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Pridané: 21. marca 2024

• príjemná vôňa
  • príjemná chuť
  • želatína sa nelepí na zuby

Želatínové pastilky sú pohodlné na užívanie s príjemnou jablkovou chuťou a vôňou., jablčný ocot tam vôbec necítiť. Užívam ich cca 10-15 min. pred jedlom, porcie jedla sú menšie a znížila sa mi aj chuť na sladké.
V užívaní budem pokračovať a odporúčať ho. Možno by som privítala menšie balenie, nakoľko pastilky nosím so sebou - ale to to záleží od toho, akú veľkú kabelku práve mám :)

GreenFood Enzýmy Opti 7 Digest 90 kapsúl

GreenFood Enzýmy Opti 7 Digest 90 kapsúl