Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

• velkost vitaminov
  • chut
  • nevidim ziadne nevyhody ani nic co by sami nepacilo :)

Martankov vitaminy odporucam, synovi velmi chutia, vyhodou je zlozenie, ktore je velmi bohate. Ocenujem velkost vitaminov a chut. dizajn je velmi pekny aj prevedenie vitaminov.
Urcite budeme kupovat dalej. Syn sa tesi kedy si moze dat "sladkost" cize 2v1. Verim ze vitaminy nam pomozu prezit jesen a zimu bez vasich chorob :)

• velkost vitaminov
  • ucinky na zdravie - syn je pri uzivani zatial zravy a nelepia sa na neho skolkarske bacile :)
  • maju super chut a zlozenie
  • nevidim ziadne nevyhody ani nic co by sami nepacilo :)

vitaminy odporucam, maju super chut, naduane zlozenie a vela vitaminov :)
synovi velmi chutia maju idelnu velkost :) syn sa na vitaminy tesi
odekedy ich syn uziva je zdravsi, nema ziadne sopliky ani kasel, a ked je naaahodou chory netrva to tak dlho a je zaraz hned zdravy :)
za nas jednoducho super :)
odporucame a urcite zakupime aj dalsei balenia :)

Overený zákazník Testuj.to Ján

Pridané: 1. novembra 2023

• Páči sa mi

Primulus je skvelý výrobok a má aj nádherný obal , zrozumiteľný návod dobré sa používa. Trošku mi vadí špecifická chuť a vôňa ale svojím účinkom to nápravy. Celkovo mi za ten čas používania vrátilo sebavedomie mladíka. Môžem len pre starších ľudí odporučiť .Cena a kvalita tomu zodpovedá.

• Rôzne príchute v balení
  • Chuť
  • Zloženie
  • Viditeľné výsledky po mesiaci

V dnešnej dobe je veľa kolagénov na trhu a človek nevie, ktorý vybrať. Ja som skúsila Venira Premium a som veľmi spokojná. Mesačné balenie, ktoré obsahuje tri príchute je výhodné a dobré v tom, že človek môže každý deň meniť príchuť a tým sa ho neprepije. Kolagén má skvelú chuť a príchute prerazia všetko potrebné aby si ho človek vychutnal. Za mňa najlepšia príchuť jahoda/limetka. Po mesiaci užívania môžem povedať, že sa mi určite zlepšila kvalita nechtov a nemala som bolesť kĺbov pri zmene počasia. Dobre a ľahko sa rozmiešava. Hrudky neostávajú. Za mňa super kvalita za super peniaze. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Radovan

• Veľkosť tabletky
  • Nemá žiadnu pachuť

Kvalitný produkt za nízku cenu skúšam prvý krát po týždni som pocítil nejaké účinky určite ešte objednám ! Sila išla hore riadne a za tú cenu je to super produkt nemusíte kupovať drahé veci. :) výživový produkt Primulus mi určite pomohol s koncentráciou v priebehu dňa a za viac ako 3 týždne nárast svalovej hmoty 2.5kg. Zdravý životný štýl v kombinácii s Primulusom zaručí zvýšenie imunity, čo je fajn v týchto jesenných dňoch. Určite odporúčam

• prijemna chut
  • tri prichute
  • nepostrehla som ziadne nedostatky, ozaj ziadne :)

Za mna osobne tento kolagenovy drink VENIRA PREMIUM vyhovuje ozaj skvelo !!! :) Vyhovuje mi balenie, ktore obsahuje rozne prichute ktore chutia ozaj skvelo a nemusim tak po cely mesiac pit iba jednu prichut ale mozem ich kombinovat :) Navyse pocitujem na svojich vlasoch, pleti a celkovo na sebe pozitivne vysledky :) Dakujem velmi pekne za tento kolagen !!! :)

Barny's Koenzým Q10 Dual 60 mg 30 kapsúl

Barny's Koenzým Q10 Dual 60 mg 30 kapsúl

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

• účinok

je to skvelý produkt, som s ním spokojný

Overený zákazník Testuj.to Ľubomír

Zakúpený v Testuj.to

• Páči sa mi jeho zloženie.
  • Zaťiaľ neviem posúdiť.

Ako prvé sa zameriam na obal, je príjemne prispôsobený na mužskú populáciu,ako druhé veľký obsah vitamínov, ako tretie, účinnok ktorý sa dá pociťovať už od začiatku užívania. Doporučujem všetkým, ktorí sa chcú cítiť lepšie a chcú mať lepšiu vitalitu a silu.

Overený zákazník Testuj.to Pavel

• balenie
  • množstvo užitočných látok
  • počet tabliet v porovnaní k cene
  • dodalo mi to toľko energie, že som nevedel zaspať

PRIMULUS je výživový doplnok, ktorý som do teraz nepoznal. Našiel som v ňom naozaj všetko čo bežne doma užívam. Vitamíny C, B, D, tiež zinok a horčík. To všetko, ale v jednej tabletke. Samozrejme sú v ňom obsiahnuté veci, ktoré som do teraz nepoznal. Je to brutálne brutálny booster a odporúčam ho.

Overený zákazník Testuj.to Gabriel

• Atraktivny obal
  • Zvysena vitalita
  • Lepsia koncentracia
  • Skrz zvysenej vitality aj vacsia chut na sex
  • Nemam co vytknut

Zatial najlepsi vyzivovy doplnok pre muzov, ktory som skusal. Ucinky pocitovat uz po troch tydnoch, aj to potvrdzuje, ze je cisto prirodny produkt bez nejakych umelych boostrov. Medzi pozitivne ucinky urcite pripisujem viac energie, lahsie stavanie a maximalnu koncentraciu.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Účinok
  • Vonkajšie balenie
  • Ľahkosť užívania
  • Zbytočne veľa balení

Balenie je veľmi pekné, a dobre skladné. Horšie je že v prvom obale sú ešte ďalšie tri malé krabičky a treba si pamätať, ktoré ste otvorili ináč máte z každého , niečo odobrané. Účinky výrobku je poznať po pár dňoch užívania, a aj tabletky sú lepšie na užívanie ako konkurenčný produkt. Podľa mňa je zloženie veľmi dobré, nakoľko účinkuje.

Overený zákazník Testuj.to Marta

• Obal
  • Zloženie
  • Účinky
  • Nic

Obal záujme hneď na prvý pohľad a dotyk. Ako zamatove a logá a písmená lesklé ako 3D ... zloženie super myslím že na manžela malo dobrý účinok ..je menej unavený a vyčerpaný keďže pracuje ako profi šofér na nákladnom aute a vstáva o 3 h.rano. Ma viac energie a nie je tak unavený. Zvýšilo sa trochu aj libido ktoré už haprovalo?

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

• Dostupnosť
  • Lepšie sústredenie
  • Chuť po bylinkách
  • Veľké tablety

Doplnok stravy Primulus je super náhrada minerálov a vitamínov, milo ma prekvapilo balenie doplnky, ktoré je veľmi praktické.Po 3 týždňoch užívania produktu sa dostavili pozitívne účinky: viac energie, lepšia nálada.Čo sa týka účinku ten sa dostavil krátko po užití.Cítim sa lepšie, určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Juraj

• Obal
  • Pismo
  • Farby
  • Nazov
  • Veľkosť tablety

Super výrobok na výkon aj celkovú vitalitu pre mužov, tento výrobok určite odporúčam. Tento multivitamin mi pomohol aj ku Športovým výkonom keď ako aktívny bežec som aj vďaka nemu zabehol viacero behov. Pomohol mi ostať zdravý a vitálny. Tento výrobok sa ľahko užíva a je plný vitamínov ktorých každý chlap po štyridsiatke potrebuje.

Overený zákazník Testuj.to Vladimír

• Viac energie
  • Vitalita
  • Libido
  • Efekt na tráviaci trakt

Pekné, sofistikované balenie, inovatívne zloženie nezhodné s podobne zameranými výrobkami, deklarovaný efekt na libido a vitalitu. Môže byť problematické pri osobách s chronickými poruchami trávenia, negatívny efekt je v tomto prípade ale možno len dočasný, pokiaľ si telo “zvykne”.

• Prichute
  • Konzistencia
  • Vysledky

Výsledky ba pleti vidno už po prvom týždni, vlasy vypadávajú menej a aj kĺby sú výživné. Menej bolia kolená. Sú tam 3 rôzne príchute, čiže každý deň si môžem dať ten, na ktorý mám chuť . Balený je v vreckách, takže žiadne odmerky a nepresné dávkovanie. Stačí jemne rozmiešať a môžem ihneď piť. Krásne sa rozpúšťa.

Overený zákazník Testuj.to Miroslav

• balenie
  • rozloženie tabliet
  • udržanie v dobrej zdravotnej kondícií
  • možno niekomu bude prekážať veľkosť tabliet

Prvý dojem z doručených vitamínov bol veľmi dobrý. Balenie vyzerá ako luxusne zabalená elektronická hračka a ono sú to vlastne iba vitamínové doplnky. Na prvý pohľad sa mi zdali tabletky veľké, ale s tým ja problém nemám. Manželka by to však neprehltla. Voňali niečim, čo som v minulosti jedol, ale neprišiel som čo to bolo. Pri kontakte s ústnou dutinou to zdrsnelo, čo naozaj môže niekomu s problémami prehĺtať veľké pilulky robiť problém... Po 20 dňovom užívaní konštatujem, že ma to udržalo v dobrej zdravotnej kondícii. Deti som mal doma choré vrátane manželky a ja som sa udržal, takže určite to má pozitívny vplyv na zdravie. Libido moc neriešim, lebo s tým zatiaľ nemám problém a tak to neviem posúdiť.

• balenie produktu
  • jednoduchosť užívania
  • Nezaznamenala som zlepšenie kvality vlasov

Produkt som dostala na vyskúšanie. Na produkte ma oslovili prezentované účinky na vlasy, tak som sa hneď pustila do skúšania. Chuť kolagénu je nevtieravá, nepresladená, nápoj sa dobre pije. Produkt užívam necelý mesiac, zmeny na vlasoch som zatiaľ nespozorovala. Po začatí užívania som mala zhoršenú kvalitu pleti v podobe vyrážok. Aktuálne vyrážky miznú a vidím vyhladenie jemných vrások. Oceňujem balenie produktu a to, že jednotlivé dávky sú rozdelené do sáčkov.

Venira gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť, jahoda, 60 ks

Venira gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť, jahoda, 60 ks

Overený zákazník Testuj.to Frederika

• Chuť
  • Obsah vitamínov

Po pôrode boli moje vlasy strašne, pleť unavená. Tieto gumené medvediky mi prišlo do života ako zázrak. Už len chuťovo sú úžasne. A výsledky sú ohromujúce. Neverila som že za tak krátky čas sa kvalita mojich vlasov a mojej pleti takto úžasne zmení. A o nechtoch ani nehovorím ?

Barny's HypnoX KompleX MELATONÍN 30 kapsúl

Barny's HypnoX KompleX MELATONÍN 30 kapsúl

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

• rýchlejšie zaspávanie
  • kvalitný spánok

Spokojnosť už po pár dňoch. Mal som problém so zaspávaním, budil som sa počas noci, no ako som začal používať hypnox komplex melatonín od barnys už tento problém nemám. Zaspím omnoho rýchlejšie, spím celú noc a ráno sa zobudím plný energie.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]