Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Vilgain Horčík bisglycinát 90 kapsúl

Vilgain Horčík bisglycinát 90 kapsúl

Overený zákazník Aktin.sk Susan

Pridané: 25. októbra 2023

Zakúpený v Aktin.sk

Určite pomoze len potrebuje cas. Dakujem.

Anonym Anonym

Pridané: 24. októbra 2023

• Za mňa, zlepšilo mi to sexualny život .
  • Pomer cena kvalita odpovedá.
  • Vrelo odporúčam Zerex.

Z výrobkom Zerex Klasik som maximálne spokojný idem vyskúšat dalšie produkty na erekciu od Zerexu .

Geloren Active pomaranč kĺbová výživa 400 g 90 želé

Pridané: 23. októbra 2023

• Obsah
  • Ucinok
  • Nic

Skvelý produkt ktorý spĺňa všetko čo sľubuje. Krásne balenie ktoré vyzerá naozaj luxusne a je ku všetkému aj praktické. Účinok sa dostavil po niekoľkých dňoch. Citeľný nárast vitality človek sa necíti unavený je to ako omladnúť o niekoľko rokov vďaka tomuto produktu.

Overený zákazník Testuj.to Beata

Pridané: 22. októbra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Výživový doplnok a maškrta v jednom
  • Ľahko sa udržiava
  • Nemám žiadne proti výrobku

Venira gumené medvedíky má naplno presvedčili.Ich výborne zloženie má prekvapilo, kolagén v dobrom pomere,spolu s Vitamínmi skupiny B,Zinkom a Selenom.Velmi praktická forma vitamínov a zároveň aj chutnou maškrtou s jahodovou prichutou.Pocas užívania som pozorovala, že moje vlasy menej vypadávajú, pleť je pružnejšia, nechty sú pevnejšie.Vrelo odporúčam.

GymBeam Zinc 100 tabliet

GymBeam Zinc 100 tabliet

Overený zákazník Alza.sk RadkoNFS

Pridané: 22. októbra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Tazko povedat, este som ho len zacal brat. Takze neviem.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

Pridané: 21. októbra 2023

• Lepsi zdravotný stav

Naozaj výborný produkt, plný vitamínov, minerálov, pocítil som zlepšenie potencie a vitality. Nádherný čierno matný obal presne vhodné pre muža. Tabletky primeranej veľkosti ktoré išli ľahko prehltnúť. Odporúčam každému mužovi v produktívnom veku. Maximálna spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Pridané: 19. októbra 2023

• Balenie

Balenie výrobku je veľmi pekné a účelné, nakoľko umožňuje vložiť osobitne balený blister s krabičkou do kabelky. Zloženie výrobku má pozitívne účinky na únavu, spánok, návaly tepla a potenie. Prípravok úžívam viac ako mesiac a som s ním veľmi spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Marketa

Pridané: 18. októbra 2023

• Ucinkuje
  • Je prirodny
  • Neobsahuje soju
  • Mohol by mat nizsou cenu

Dlho som hlada a skusala rozne pripravky pre zeny v menopauze, ale az po vyskusani Feminusu som nasla co som hladala.
Som plna energie, nemam take silne navaly, som vyrovnana a mam dobru naladu. Dokonca sa mi zlepsil spanok.
Myslim ze je to vyrobok ktory stoji za vyskusanie.

Anonym Anonym

Pridané: 17. októbra 2023

• Odporúčam, rýchle dodanie, prírodné zloženie produktu

Overený zákazník Testuj.to Simona

• cena vs. množstvo
  • balenie
  • prírodné zloženie
  • Nemam co vytknúť

Vďaka prírodnému zloženiu len z bylinných extraktov neškodí tráviacemu traktu, účinky hoci spočiatku nepatrné už su citeľné po mesiaci užívania. Navyše sú vitaminy zabalene v praktickej a decentnej, úzkej krabičke, čiže aj ako darček určite neurazí. Spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Matej

• zaberá na problémi
  • chuť
  • dávkovanie - vrecúška

Kloubus mi naozaj veľmi pomohol. Hrávam pravidelne volejbal. Bolievajú ma kolená a po užívaní kloubusu sa bolesť úplne zmiernila a regenerácia zrýchlila. Balenie je super. Nie je mu čo vytknúť. Páči sa mi aj krabička a aj to že každá dávka je zvlášť v sáčku.

Overený zákazník Testuj.to Mgr. Lubka

• Viac energie
  • Dobre balenie
  • Skladné v kabelke
  • Obal
  • Zmenila by som obrázok na obale
  • Farebnost obalu
  • Velke tablety
  • Tako sa liga ju pre velkost
  • Doplnit kyselinu BCA
  • Diplnit karnozin

Obal sa mi veľmi nepáči,dala by som farebnejsi so siluetu ženy.Zlozenie je pomerne fajn pridala by som karnozin ,kyselinu BCA. , zlepšenie kvality spánku zmiernenie navalov zmiernenie potenie zlepšenie kvalita nechtov menej vypadávajú vlasov.mozno ak sa dá zmenšila by som velkost tablety,mam problém s veľkými pri lízanie.Nourcite by som ho odporučila známym vyžaduje si to dlhšiu dobu bránia aby ucinky boli lepšie a skvalitnenie život zeny

Overený zákazník Testuj.to Radka

Pridané: 16. októbra 2023

• Pekné a praktické balenie
  • Tabletka sa dá rozpoliť

Takže znova môžem napísať že s produktom Feminus som spokojná a doporučujem ho ženám. Obal výrobku je pekný a elegantný. Pre mňa je však najdôležitejšie či výrobok splní sľubované výsledky. Zatiaľ som zaznamenala lepší spánok a viac energie. Feminus ďakujem.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Horšia rozpustnosť

Výživový doplnok pre kĺby KLOUBUS môžem len odporučiť. Samotný učinok tohto produktu sa dostavil približne po dvoch týždňoch pravidelného užívania. Každý deň dávam svojmu telu fyzicky zabrať a pri zvýšenej záťaži som pociťovala bolesti v oblasti kolien, tá však pri užívaní tejto výživy ustúpila.
V balení je 30 sáčkov. Chuť kloubusu je príjemná grepová. Za mňa jediný minus je horšia rozpustnosť vo vode.

Overený zákazník Testuj.to Alena

• chut
  • zlozenie
  • ucinok
  • nic

Vyskusala som viacero vyzivovych doplnkov,ale Kloubus mi sadol asi najlepsie. Nemala som po nom tazky zaludok.Vyzdvihla by som jeho vyborne zlozenie,balenie po jednotlivych sackoch,ktore sa dobre davkuju.Uz po par tyzdnoch uzivania som sa citila lepsie.Presvedcila ma aj jeho skvela chuť a rozpustnosť.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• balenie
  • rýchlosť nástupu účinku
  • sila účinku

Maximálna spokojnosť a určite som nemala produkt poslednýkrát. Veľmi praktické balenie. Samotný účinok 110%. Pozitívne zmeny som si začala všímať po druhom týždni pravidelného užívania, oveľa lepšie sa mi spáva, za mňa účinnejšie ako iné voľne dostupné lieky v lekárni. Nočné potenie naozaj prestalo, energie mám na celý deň aj za ľudí naokolo. Veľmi sa týmto účinkom teším, dlho som hľadala niečo za prijateľnú cenu a aby produkt naozaj fungoval. Veľkou výhodou je aj lepšia pleť a pevnejšie nechty. Ženy, odporúčam naozaj každej.

Overený zákazník Testuj.to Emília

• elegantné balenie
  • množstvo kvalitných vitamínov

Potvrdzujem už za krátky čas viac energie počas dňa. Zároveň sa mierne znížil pocit nafúknutého brucha. Návaly tepla iste potrebujú dlhší čas užívania, zatiaľ bez zmeny. (2 týždne). Dúfam, že časom pomôže i ku kvalitnejšiemu spánku. Rovnako som zvedavá na skvalitnenie vlasov a nechtov.

Overený zákazník Testuj.to Dana

• Prirodne zlozenie
  • Lahko sa uzivaju

Produkt ma oslovil svojim prírodným zložením, po mesiaci uzivania mozem povedať, ze lepšie spim, nemávam návaly tepla a celkovo som pokojnejšia a vyrovnaná. Cez deň mám viac energie a lepšiu náladu. Odporúčam produkt vyskúšať každej žene v období menopauzy.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Chuť
  • Obal
  • Veľkosť cukríkov
  • Mäkké cukriky
  • Voňavé
  • Gumené cukriky, namiesto liekov

Je skvelé, že sa dajú doplniť vitamíny pomocou cukríkov a nie tabletiek. Tieto gumené cukríky ma veľmi milo prekvapili, nakoľko som skúšala od inej značky gumené cukríky, ale tieto cukríky sa nedajú porovnať s touto značkou Venira. Chuť gumených cukríkov je skvelá! Teším sa na každý jeden cukrík. A ďalšie zmeny vo vlasoch a pleti. Vlasy sú po cukríkoch silnejšie, zdravšie a aj pleť je zdravšia. Zmena je vidieť hneď po zjedení jedného celého balenia cukríkov.

Zobrazujem 381 - 400 zo 500 recenzií 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25