Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Stanislava

• účinky

Gumové medvedíky VENIRA sú veľmi chutné a ľahšie sa konzumujú v takejto forme. Páči sa mi zloženie plné vitamínov a po každodennom používaní vidím aj menšie výsledky. Rast vlasov ešte ohodnotiť neviem, ale nechty sú určite pevnejšie a moja pleť je menej aknózna. Hodnotím veľmi pozitívne!

• Chut
  • Balenie
  • Jednoduchosť použitia

Venira kolagén mi prišiel v krásnej zlato bielej luxusnej krabičke . V balení boli 3 rôzne príchute - čierny rybiz,malina a jahoda+limetka. Kolagén Venira je môj prvý kolagén . Zamilovala som si príchuť jahoda/ limetka., preto som od toho veľa neočakávala . Chuť má príjemne prekvapila .Za necelý mesiac ešte nevidím vysledky na pleti,nechtoch alebo vlasoch ,avšak každé ráno sa teším, že si zamiešam jeden z nich .

• Balenie
  • Zloženie

Vlasy sa stali pevnejšími, pokožka bezproblémová, takisto mi pomohol v kĺbovej sfére, nakoľko mam stojatu prácu a už kĺby bolo cítiť. Cítim, ze nechty sú pevnejšie. Chuť nápoja je vynikajúca, nakoľko sa vybera s 3 príchutí. Všetky boli fajn, ale mix limetka a jahoda bola najlepšia.

Overený zákazník Testuj.to Sofia

• Príjemná chuť

S produktom Venira gumové medvediky pre vlasy, nechty a pleť som bola nadmieru spokojná. Gumové medvedíky mali vynikajúcu jahodovú chuť. Celkový obal bol taktiež kvalitný a pekne spracovaný. Vlasy boli vyživené a krásne lesklé. Po pár týždňoch som si na sebe všimla spevnenie a zkvalitnenie nechtov. Som veľmi spokojná a určite doporučujem ďalej.

• Kvalita
  • Zlepšenie kvality vlasov
  • Zlepšenie kvality nechtov
  • Pohodlnosť užívania
  • Neviem o ničom

Kvalita je omnoho lepšia oproti iným kolagénom. Používala som už aj konkurenčné kolagény, ktoré boli bez chuti a páchli po typickej rybacine. Pri Venire som nič podobné nespozorovala. Účinky sú super, zlepšili sa mi vlasy, nehty a cítila som sa viac "nabudená" energiou počas dňa. Kúpu odporúčam ?

Cemio RED3 dárek 2023 ČR 90+15 kapsúl

Cemio RED3 dárek 2023 ČR 90+15 kapsúl

Overený zákazník GS Klub Marko

Zakúpený v GS Klub

• Je to lacnejsie než inde

Zatial to beriem len par dni,takže to nevíem objektyvne posudit.

Overený zákazník Testuj.to Nicole

• Zloženie
  • Gumený cukrík
  • Super balenie
  • Účinnosť

Zmeny na mojej pleti som nezaznamenala , ale za to vlasy a nechty mam naozaj v lepšej kvalite. Výrazne rýchlejší rast vlasov, vlasy lesklé už na pohľad výživenè. Jahoda príchuť ma veľmi potešila a najviac ze to je pre mňa ako mini odmena miesto sladkosti. Kapsule nemám rada takže veľmi mi vyhovovalo prevedenie.
Zloženie super

• Účinok
  • Rozpustnosť

Tento kolagen je top. Ma skvele zloženie,pomohol mi na bolesť klbov a na mäkké nechty ktoré sú teraz pevne. Vlasy mám lesklejšie. Chutí super a ma 3 príchute takže sa ho neprepijete ? Super sa rozpušťa vo vode a chuti veľmi osviežujúco a dobre. Mne veľmi vyhovuje a budem ho užívať dlhodobo

• eco balenie
  • zloženie

Ako prvé si všimnete balenie.Kolagénové nápoje sú osviežujúce,ja som si dávala do 2 dcl vody.Balenie obsahuje tri ptíchute-čierna ríbezľa,malina a môj favorit jahoda.-limetka.Ja osobne by som privítala ešte viac príchtí.Zatiaľ som si všimla výsledky len na vlasoch,menej padajú a sú lesklejšie.Musím spomenúť aj prírodné zloženie.Tento kolagén je aj bez lepku,laktózy a dokonca cukru.

• chuť - najviac mi chutil malinový
  • funguje na nechty a vlasy
  • trošku horšie sa rozpúšťa

Užívala som kolagén od Veniry od júla - po krátkom čase som zaznamenala účinky na kĺby (behávam, a bolesť kĺbov bola jedným z dôvodov prečo som sa pre kolagén rozhodla) a tiež na nechty. Zlepšila sa mi tiež pokožka na tele. Bohužiaľ, na pleť na tvári u mňa vplyv nemal. Užívala som tiež tento kolagén s práchuťou jablko, marhuľa a jahoda - chuťovo bol na tom o dosť horšie, takže do budúcna sa budem rozhodovať už len pre tento :) V porovnaní napríklad s inymi kolagenmi, ktore som uzivala chutil ale oveľa lepšie! Trošičku horšie sa ale rozpúšťa.

• 3 príchute v jednom balení
  • zloženie prípravku
  • vysoký podiel vitamínov
  • rýchly účinok
  • tazsia rozpustnost prášku vo vode

Pri tomto kolagéne oceňujem rýchly nástup účinku. Prestali sa mi lámať nechty a sú celkovo pevnejšie. Po mesiaci užívania je moja pokožka na tvári a na tele viditeľne hladšia a pevnejšia. Aj celulitída je menej viditeľná. Tiež sa mi páčilo originálne balenie, ktoré obsahovala výber 3 príchutí, ktoré boli veľmi chutné.

• Rôzne príchute
  • Krásne balenie v krabičke
  • Trošku po zamiešaní zostávali hrudky

Po mesačnom užívaní tohto kolagénového nápoja pre vlasy nechty a pleť môžem skonštatovať, že stav mojich nechtov a vlasov sa zlepšil. Aj moja pleť je viditeľne krajšia, zdá sa mi hydratovaná a viac vypnutejšia ako predtým. Tento produkt budem určite odporúčať mojim známym.

• Chut
  • Balenie obsahuje viac príchutí
  • Pekný dizajn
  • Ľahká priprava
  • Pri rozpúšťaní zostávali malé hrudky ale nič hrozné
  • Inak nevnímam iné nedostatky

Za mna osobne je tento kolagenovy drink jeden z najlepších čo som mala a to som ich vyskúšala už dosť. Tento produkt ma oslovil už na prvy pohlad balením a neskôr aj chuťou jednotlivých príchutí. Výsledky je vidieť už po cca 10 dňoch najmä na nechtoch ale vnímam zmenu aj na pleti, ktorá je viac vypnutá a na vlasoch, ktorým kolagén dodal najmä lesk. Odporúčam

• Praktické balenie v sáčkoch s jednotlivými dávkam
  • 3 príchute
  • Zloženie obsahuje aj vitamíny a minerály
  • Kyselina hyalurónová
  • Nemám čo vytknúť

Venira Premium kolagénový nápoj ma milo prekvapil, ako veľké plus hodnotím tri príchute, ktoré môže človek striedať. Všetky sú chutné a moja naj je malinová. Dobre sa rozpúšťa vo vode, naozaj stačí len nasypať vrecko s presnou dennou dávkou do pohára a potom zaliať vodou, pomiešať a chvíľu počkať, kým akoby "vyšumí". Aj zloženie hodnotím veľmi pozitívne, hlavne v tomto období je prísun vitamínov a minerálov nevyhnutný a tento nápoj okrem kolagénu obsahuje aj tie najdôležitejšie ako selén, zinok, vitamín C, kyselinu listovú a iné. Za mesiac používania badám zatiaľ výsledky na nechtoch, sú pevnejšie, vôbec sa neštiepia, pokožka mi príde tiež hydratovanejšia a pružnejšia. Vlasy mi v tomto období zvyknú padať hodne, ale myslím, že teraz sa to o niečo zlepšilo. Celkovo som spokojná.

• Praktické balenie v sáčkoch s jednotlivými dávkami
  • Tri príchute
  • Zloženie, obsahuje vitamíny a minerály
  • Kyselina hyalurónová v zložení
  • Dobre sa rozpúšťa
  • Nemám čo vytknúť

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• zloženie

S produkciou Venira gumené medvedíky som bola veľmi spokojná. Majú nádhernú vôňu a sú veľmi chutné. Počas doby používania sa mi viditeľne zlepšila kvalita pleti,nechty sa spevnenie,ale aj vlasy prestali postupne úplne vypadávať.Musím povedať,že im ostávam aj naďalej verná.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• obsah vitamínov
  • dávkovanie
  • forma

Posledný čas som trpela vypadávaním vlasov, preriedili sa mi až o polovicu tak som sa rozhodla užívať doplnok stravy a vybrala som si práve tieto gumenné medvedíky. Majú jahodovú príchuť a môžu sa užívať až 2 krát denne čo je super keďže skvelo chutia. Majú výborné zloženie obsah vitamínov a kolagénu ktoré pomohli nielen mojim vláskom ale aj pleti za čo som veľmi vďačná.

• Účinky na vlasy a pleť
  • Prakticke balenie
  • Vrecúška by mohli byt z papiera

S Venira premium užívam 1 mesiac a výsledky je vidieť na mojich nechtoch, vlasoch a hlavne pokožke . Pokožka je napnutejšia a pružnejšia. Vlasy a nechty sú krajšie a pevnejšie.
Balenie produktu je veľmi praktické, a nápoj je veľmi chutný.
Produkt odporúčam.

• 3 prichute
  • priehladne usporiadanie
  • balenie na mesiac
  • nic nemozem vytknut

Odporucam .
Naozaj mam pocit ze je asi zatial jeden z naj produktov.
Velmi dobre zlozenie pre telo .
Super balenie v ktorom mate na vyber s prichuti .
Pekne rozdelene , hlavne vhodne do kabelky/ ruksaku sikovne minibalenie.
Zlozenie obsahuje az 11 latok cize za mna super

Moje Vlasy padali po porode po uzivani vidim velke zmeny k lepsiemu.
Pokozka je jemna / svieza.
Mala som problem s kolenom hrozila operacia ale kazdym dnom uzivania citim mensiu ulavu . Naozaj prospesne pre telo

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• gumena forma

VENIRA gumove medvediky pre vlasy, nechty a plet ma milo prekvapili. Maju uzasne zlozenie vitaminov. Ocenujem vybornu jahodovu chut. Tato forma uzivanie mi vyhovuje omnoho viacej ako tabletky. Uz po mesiaci vnimam viditelne vysledky. Plet je krajsia, vlasy su pevnejsie a menej vypadavaju. Dokonca sa objavuju aj baby vlasky. Vyhodou je, ze neobsahuju laktozu ani lepok a mozu ich uzivat aj tehotne zeny. Ja som maximalne spokojna a budem ich uzivat aj nadalej :)

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25