Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

• praktické balenie
  • pekný dizajn
  • dobrá rozpustnosť
  • vhodný pre celiatikov
  • viacero príchutí v jednom balení
  • obsah vitamínu C, vitamínov skupiny B a Zinku

Kolagén má veľmi príjemnú a nie príliš umelú chuť. Výhodou je, že v balení je mix 3 rôznych príchutí a jednotlivé vrecká si môžete so sebou zobrať kamkoľvek. Produkt navyše obsahuje vitamíny, je bez lepku a cukru, čo je pre mňa ako celiatičku veľmi dôležité. Po mesačnom používaní sa mi zlepšila kvalita nechtov /menej sa štiepia/ a rovnako mám pocit lepšie hydratovanej pokožky.

• 3 druhý príchutí
  • Lepšie vlasy
  • Lepšie nechty
  • Lepešia imunita
  • Krajšia pleť
  • Ostávali hrúdky

Balenie sa skladá z 3 príchutí a to sú jahoda-limetka, malina a čierne ríbezle. Veľmi sa mi páčilo že som nepila stále len jednu príchuť ale dala som si takú, na ktorú som mala chuť.
Po vysadení HAK samozrejme začalo aj čistenie tela a k tomu prichádzalo akné a padanie vlasov.
Ako som začala používať kolagén všimla som si, že akné sa zmiernilo a zmiernilo sa aj padanie vlasov.
Teraz je aj chrípkové obdobie a cítila som sa počas prechladnutia veľmi fit a prechladnutie ma držalo len 2 dni čo zvyčajne skončím tak, že musím ležať v posteli s liekmi a s čajom. Kolagén je vhodný aj na podporu imunity. Jediná nevýhoda je že dobre nerozpustí a ostanú hrúdky.Inak kolagén u mňa vyhral hodnotenie 10/10

Overený zákazník Testuj.to Darina

Pridané: 8. novembra 2023

• Obal
  • Chut
  • Nic

Gumové medvedíky sú proste topka .Zmeny a výsledky na vlasoch sú veľmi vyditelne .Rastu rýchlejšie. Pokožka a nechty sú v lepšom stave .Chuť je vynikajúca. Keby sa dalo hneď ich zjem vsetke. Uprednostňujem medvedikov pred tabletkami a kapsulami. Zlozenie je velmi dobre .Vrelo odporúčam aj svojim priateľom.

• Chuť

Už po prvom týždni užívania som cítila zmenu. Moje nechty sa mi prestali stiepit, začala rýchlejšie rásť, sú pekné biele, pevné. Vlasy mam celkovo také iné, akoby hustejšie, pevnejšie. Moja Pokožka je elastickejsia, pružnejšie, má taký zuvsu vzhľad. . Najviac co ma teší je to, ze ma prestali bolieť kĺby. Odporúčam všetkým, ktorí majú problémy. Mne osobne chutili všetky príchute,takniste aj balenie je pre mňa vyhovujúce. Odporúčam

• vhodné aj pre mamičky
  • rýchla rozpustnosť
  • prírodný produkt

Tento kolagénový drink ma očaril. Krásna krabička, v ktorej sa skrýva doslova zlato ? kolagénové drinky v troch príchutiach dodajú zážitok aj chuťovým pohárikom. Navyše, produkt je prírodný a neobsahuje cukor. Po prvom balení je moja pokožka žiarivá, zmizli kruhy pod očami, nechty sú pevne a vlasy lesklé. Určite si kúpim ďalšie balenie.

• Vzhlsd
  • Príchuť

Venira kolagénový nápoj odporúčam vyskúšať aj večne unaveným zenam. Už po 15 dňoch užívania som citila zmenu - mala som viac energie a dobru naladu. Zaroven som postrehla zlepšenie pleti a niektore dlho sa vyskytujuce nedostatky.
Nechty rastli rychlejsie a boli pevnejšie. Spozorovala som to hlavne na odrastich upravených nechtov.Majú vynikajúce príchuť ktoré sa nedajú nelubit :)

Cannabis Bakehouse CBD Power Sleep Gummies, 60 ks x 15 mg CBD + melatonín

Cannabis Bakehouse CBD Power Sleep Gummies, 60 ks x 15 mg CBD + melatonín

Overený zákazník Canatura | Konope pre zdravie Overený zákazník

Pridané: 8. novembra 2023

(naposledy upravené 22. novembra 2023)

Zakúpený v Canatura | Konope pre zdravie

Tento produkt v gumovej forme je príjemnejší na užívanie

• príchute
  • jednotlivé balenia
  • rozpustnosť

Všímam si pozitívne účinky v oblasti vlasov, nechtov a pokožky tváre. Vlasy menej vypadávajú, menej sa lámu a rýchlejšie rastú . Nechty sú silnejšie a taktiež rastú rýchlejšie. Pokožka je žiarivejšia, vypnutá a čistejšia. Chuť produktu je príjemná, balenie praktické. Jedinou nevýhodou je horšia rozpustnosť

• Že malá bola z vitamínov úplne šťastná a každý deň sa na ne teší. Čo je veľké plus keďže obyčajné vitamíny mi nechce papať.
  • Nieje nič čoby sa mi nepáčilo.Mohlo by ich byť viac na testovanie??

Chcem odporúčiť vitamíny pre deti Marťankov,majú skvelú chuť lesné ovocie,ktoré veľmi chutí dcérke. Samozrejme tvar je top a o účinnosti ani nehovorím. Keďže obsahuje veľa vitamínov,všimla som si ze dcérka nebýva tak chorá. Takže sú účinné. Sme veľmi spokojné a určite si kúpime ďaľšie balenie.?

Overený zákazník Testuj.to Slavka

• Tvar
  • Balenie

Chuť a vôňa Venita vitamínov je perfektná. Keby to neboli vitamíny tak ich zjem na posedenie. Majú skvelé zloženie. Užívajú sa jednoduchšie ako nejaké tablety. Najväčšiu zmenu som si všimla na mojich nechtoch ktoré boli stále lámavé. Po mesiaci užívania sú pevnejšie a nelámu sa.

• Dávkovanie
  • Rozpustanie

Produkt Venira premium ma prekvapil, splnil moje očakávania. Po používaní sa mi spevnili nechty aj vlasy. Veľmi sa mi páči krásne a luxusné balenie tohto výrobku. Takisto sa mi páči že každá dávka je jednotlivo balená, čo je veľmi praktické. Čo sa týka chute je super a vôňa je neskutočne skvelá.
Jediné čo sa mi nepáčilo bolo rozpustanie, lebo to išlo pomalšie a niektoré kúsky sa vôbec nerozmiesali ale chutili aj tak dobre.

• Obal
  • Tvar v podobe marťankov
  • Žiadne zdravotne ťažkosti
  • Dlhšia doba cmúľania kým sa rozpustili

Vitamíny Marťankovia s Inulínom sú chuťovo dobré. Detičky si ich ihneď obľúbili a hlavne sa im veľmi páčil aj tvar Marťankov. Som veľmi rada že svojim deťom môžem dať niečo dobré čo posilní ich imunitu a nemá vplyv na ich zdravie. Jediné čo deťom vadilo je dlhšia doba cmúľania

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Chut
  • Efekt
  • Vela vitaminov

Veľmi som sa tešila na túto testovačku. Mackovia prekvapili! Nielenze dobre vyzerajú, ale aj vonaju. A tá jahodová chuť....mňam! Úžasné! Zmeny na vlasoch zatiaľ nevidím, no nechty sa mi prestali lámať a stiepat takže za mňa topka. Určite budem kupovať aj ďalej. Vyhovuje mi táto forma. Lepšie ako kapulsuly....

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Zloženie
  • Rast vlasov
  • Čistá pleť

Medvedíkov beriem už 3 týždne a sú super. Chutia skvelo a majú hodnotné zloženie.. Po pár dňoch mi začali rásť baby vlásky, ktoré mi rástli iba počas tehotenstva. Vlasy mi rastú rýchlejšie a menej sa mastia (najmä pri korienkoch).Tvár sa mi najprv celá vyhádzala (prečistila) a od vtedy je čístá. Už mám objednané ďalšie balenia.

Overený zákazník Testuj.to Viktória

• Jednoduchosť užívania
  • Nové baby vlasy
  • Nemám čo vytknúť

Od prírody mám jemné vlasy. Po pôrode som hľadala výživový doplnok, ktorý by sa ľahko užíval a fungoval, keďže som vedela, že vlasy začnú padať. Našla som ho v podobe týchto gumových medvedíkov. Nielen, že skvele chutia, majú kvalitné zloženie, ale pribudlo mi množstvo nových malých vlasov, čo svedčí o ich účinnosti. Padanie síce nezastavili, ale to som ani neočakávala, keďže je to v mojom prípade dané hormonálne a beriem ich krátko. Mám plno nových vlasov, čo som predtým nemala.

• Neobsahujú lepok, laktózu
  • Prírodné farbivá
  • Množstvo minerálov ,vitamínov

Gumené medvedíky Venira sú chutné a príjemne voňajú. Moja pleť po užívaní nieje hlavne ráno toľko mastná čím sa znížila tvorba vyrážok. Vlasy sú jemné, hebké na dotyk. Veľkým plusom je že neobsahujú lepok ani laktózu čím sú vhodné aj pre ľudí s intoleranciami. Oceňujem tiež použitie prírodných farbív. Za mňa určite vyhovujú viac ako nejaké tablety. Medvedíky odporúčam.

• Dizajn
  • Prírodné farbivá
  • Obsahuje vlákninu inulín

Deťom veľmi chutia, rýchlo sa rozpúšťajú. Dokonca si sami pýtajú. Páčia sa im postavičky marťankov. Obsahujú mnoho vitamínov a minerálov, navyše vlákninu inulín. Užívali sme aj počas choroby a prešlo nás skôr ako inokedy. Určite budeme užívať pravidelne.

Overený zákazník Testuj.to Miriam

• Vzhľad
  • Chuť

Veľmi dobré, chutné, sladké a hlavne zdravé, proste úžasné. Neverila som, že môžu pomôcť pleti, vlasom a nechtom, ale skutočne pomohli.
Vôbec neľutujem, že som ich používala, vlasy sú pevnejšie a krajšie, dlhšie, nechty sa nelámu a pleť vyzerá zdravšie. A navyše sú chutné a vyzerajú zábavne

• Chut, konzistencia, vona
  • Tazko sa to rozmiesavalo robili sa hrduky

Veniru si urcite objednam pretoze som spokojna s vysledkami. Nechty pokozka vlasy vyzivene pevne hydratovane. S prichutami sa tiez stotoznujem ribezla je prijemna chut krasne vonia, malina je tiez super osviezujuce a jahoda limetka taky priemer . So zlozenim som tiez spokojna obsahuje vsetko co som potrebovala pre moje telo.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• vôňa
  • chuť
  • zloženie
  • Ako prišlo zabalené.

Venira sú dobré chuťovo a dobre voňajú, necítiť za umelinami. Sú v super balení, ľahko úložnu a zároveň prišli rýchlo a krásne zabalené. Super je ze su odlišné od tabletových tým že sú gumené a naozaj chutia za jahodami. Už po mesiaci vydieť zmenu, vlasy sú jemné a lesklé, nechty zasa omnoho pevnejšie a nelámu sa tak.

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25