Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 7. novembra 2023

• Vízor
  • Tekstura

VENIRA® NA VLASY, NECHTY A PLEŤ je chuťovo veľmi príjemný a dobrý. Ja nepociťujem zmenu. Produkt by možná potreboval u mňa dlhšie užívanie ako len 30 dní. Nemá zle ani dobré skúsenosti s produktom. To záleží od veľa faktorov či to bude účinkovať. Treba to vy skúšať a zistiť.

• Obal
  • Konzistencia
  • Priprava kolagenu
  • Príchuť černica

Kvalitný produkt so skvelým zložením ,oceňujem variantu bez cukru a lepku a zaujímave príchute, príchuť jahoda limetka je najlepšia ,v nej absolútne necítiť pachuť kolagénu ,najviac ho cítiť v černici a aj v maline je to trošku cítiť inak skvelý produkt na každodenné užívanie , odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 7. novembra 2023

• Chuť je vynikajúca
  • takmer okamžitý výsledok
  • praktické balenie

Určite medvedíky objednávam na ďalší mesiac ..sú výborné a majú naozaj rýchlo a účinný efekt. nestava sa mi často že mi produkt sadne až tak ako Venila. Vlasy mám po mesačnom užívaní opäť pevnejšie a začína sa im vracať ich lesk ktorý stratili tým že boli suché ako metla.. moje nechty ktoré vydržali ledva milimetrik dlhšie jak obvykle sú tiež silné a tak držia ako prilepené lepidlom. Venilu odporúčam každému

• Velmi dobreeee

Vyborné zloženie,maciky sú proste bombaa a kupujem ďalšie balenie.vlasy začali rást,pleť je rozžiarená,ale najviac ma prekvapili nechty .Sú pevnejšie ,predtým som mala jemné a lámave.Naozaj sa oplatí kúpiť?????.Vlasy mám aj kvalitnejšie a lesknejšie.

Overený zákazník Testuj.to Ján

Pridané: 6. novembra 2023

• Dizajn
  • Účinok
  • Zatiaľ nič

Je to vitamín pre chlapu. . Použil som to pri cvičení dvakrát denne. Nieje ideálne pred spánkom. Sametovu papierový papier , zbytočne zabalený do troch krabičiek. Ľahko a ekologicky likvidácia. Chuťovo, neskúšajte, štipe ? .Cena asi sa dá. Aj keď sa určite nájdu nejaký čo budú fnukat že na to nemajú :D . Dúfam že to už stačí.

• Veľkosť balenia

Marťankov s inulínom dávame dcérke len pár dní, zatiaľ jej veľmi chutia až tak že si ich sama pýta hneď po raňajkách. Ako ich užíva tak pozorujeme že dcérka je plná energie, zatiaľ nebola chorá. Majú príjemnú chuť po lesnom ovocí. Zloženie je bohaté na vitamíny, minerály a inulin ktorý prispieva k správnemu fungovaniu čriev. .

Overený zákazník Testuj.to Romana

Pridané: 6. novembra 2023

• Nic

Myslim, že gumové cukríky mi zlepšili pleť, je hydratovanejsia a robí sa mi menej akné. Cukríky výborne chutia, majú jemnu chuť a majú prakticky obal. Určite budem odporúčať gumové cukríky mojim kamarátom, môžem len odporúčať. Nemám žiadne negatíva na produkt.

• Vôňa, ktorá deti zaujme
  • Dizajn obalu
  • Veľkosť vitamínu, pre menšie deti, staršie nemajú problém

Vitamíny Marťankovia sú podľa mňa skvelým výživovým doplnkom pre deti rôzneho veku. Zaujali aj moju už pubertálnu dcéru, ktorá silou mocou chcela aspoň ochutnať. Chutia aj synovi, ktorý má veľký problém do seba niečo nové dostať. Vplyv na zdravie som nespozorovala, no energie majú v tieto dni na rozdávanie. Určite odporúčam všetkým.

Nutrend MagnesLife Active Drink 10 x 15 g

Nutrend MagnesLife Active Drink 10 x 15 g

Overený zákazník MTBIKER shop gyttka

Zakúpený v MTBIKER shop

• dobre chutí a naozaj pomaha s regeneráciou

• Dizajn
  • Kvalita
  • Chut
  • Vona
  • Nic

Pre moju dcérku som vybrala marťankou s inulínom, aby som podporila jej imunitu pri nástupe do škôlky. Dcérke marťankovia veľmi chutia a sama si ich každý večer pýta. Ich vôňa, chuť, dizajn sú výbornou voľbou pre detičky. Zloženie martankov je veľmi kvalitné. Účinky sú zjavné, nakoľko Ninka odkedy berie Marťankov je menej chorľavá a jej apetít sa oveľa zlepšil.

• Prijemna chut
  • Dizajn balenia
  • Viac energie
  • Lahka priprava

Kolagenovy drink VENIRA PREMIUM mi vyhovuje naozaj skvelo.Vyhovuje mi balenie, jeho rychla priprava a rozne prichute ktore chutia vyborne. Nemusim tak cely mesiac pit iba jednu prichut ale mozem ich
nakombinovat. Po mesiaci uzivania kolagenu Venira pocitujem na svojich vlasoch,nechtoch aj pleti aj na sebe pozitivne vysledky .Mozem len odporucit tento kolagen.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• chuť
  • vôňa
  • zloženie vitamínov

S medvedíkmi som veľmi spokojná, výborná chuť, takže nemám problém dodržiavať dávkovanie a postupne mi menej padajú vlasy.Dokonca mi aj narástli, vyzerajú zdravšie a pevnejšie. Nechty rýchlejšie rastú a už nemám problém s ich lámaním. S celkovým účinkom som spokojná a budem užívať aj ďalej.

• Ucinok
  • Chut
  • Tvar
  • BALENIe

Tak toto testovanie nám padlo ako do rany akurát staršia bola chorá Martankov sme hneď vyskúšali a musím povedať že priebeh choroby prešiel rýchlejšie dokonca začala mať lepšiu stolicu a pravidelnú veľmi ma to potešilo a budeme ich určite kupovať ďalej dokonca ani ja niekedy neodolam a dám si vyskúšali sme toho hodne ale tieto sú úplne naj

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

• Obal
  • Účinok

Obal výživového doplnku Primulus vyzerá super, hneď ma zaujal. Počas užívania som si všimol väčší príliv energie, cítil som sa psychicky aj fyzicky lepšie. Bol som sústredenejší. Tablety som bral každý deň dvakrát denne. Moje skúsenosti sú pozitívne a môžem Primulus odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Stanislav

• Estetický obal
  • Kvalitné zloženie
  • Účinky

Veľmi pekný a jednoduchý obal výrobku. Zloženie bohaté na vitamíny. Cítim sa byť energickejší a plný života. Celkovo psychicky a fyzicky zdravší. Jediný problém bol večer po použití doplnku zaspať. No to nemusí byť spôsobené doplnkom stravy, ale inými faktormi. Celkovo som spokojný a odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Jednoduchosť užívania
  • Množstvo vitamínov
  • Pomáhajú pleti, vlasom a nechtom

Užívanie medvedíkov je pre mňa lepšia.
Jeden medvedík obsahuje dokonca až 14 vitamínov.
Moje vlasy začali rásť rýchlejšie, vyzerajú hustejšie, sú lesklejšie, prestali padať, sú jemné na dotyk.
Pleť sa mi zlepšila, vyzerá pružnejšie, jemné vrásky sa vyhladili, zmizlo mi akné. Začali mi rásť rýchlejšie nechty a nelámu sa mi ako predtým.
Majú výbornú chuť, jahodovú čo je tiež veľké plus.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Skvela chut
  • Začali mi rast mini vlasky

Veľmi príjemná jahodová príchuť. Určite som bola viac spokojná s gumených medvedikmi ako s klasickými tabletkami. Stal sa z toho taky môj každodenný rituál, pomôžem svojmu telu aj si dám niečo sladké. Začali mi rast baby vlásky aj nechty sú pevnejšie. Naozaj som spokojná. Odporúčam.

• Vynikajúce zloženie
  • Primeraná velkosť tabletky
  • Pomer cena a kvalita
  • Trošku tvrdšie tabletky ale rychlo sa rozpustia

Nám tieto vitamínky pomohli hlavne v trávení. Syn mal problemy zo stolicou ( aj napriek vyváženej strave ktorá obsahovala vlakninu) a odkedy užíva vitamíny ma pravidelnú stolicu a ako benefit pa prísin všetkých potrebných vitamínov ktoré jeho telíčko potrebuje.

Overený zákazník Testuj.to Matúš

• Zysenie testosterónu
  • Zlepšenie libida
  • Zníženie únavy

Tento produkt ma okamžite zaujal svojím vizuálnym dizajnom. Je jasné, že tvorcovia sa venovali detailom, a to sa prejavuje aj v kvalite samotného obsahu. Začal som pozorovať pozitívne zmeny po niekoľkých dňoch používania. Najprv som si všimol, že som menej unavený, a neskôr som zaznamenal nárast svojho libida. Výrazným pozitívnym aspektom je aj vplyv na moje svalstvo, hoci som si uvedomil, že bez fyzickej aktivity by to nebolo také účinné. V mojom prípade mi pomohlo aj moje pracovné zaťaženie. S radosťou konštatujem, že som neupravoval nič okrem pridania tohto produktu do svojho životného štýlu, a preto si objednávam ďalšie balenie Primulusu.

Overený zákazník Testuj.to Igor

Pridané: 4. novembra 2023

• Balenie (3 x po 20 v samostatných krabičkách), leták
  • Tablety relatívne veľké a "drsné"

čo viem posúdiť, tak jednoznačne lepšia vitalita a to som ešte nevyužil celé balenie. Lepšie spím, cítim sa menej unavený, vitálnejší. O niečo lepšie libido (ešte nemám užitú celú dávku). Vyššia pozornosť v práci, ktorá si to vyžaduje, mám pocit aj lepšieho zraku, o niečo rýchlejšie to myslí. Nebol som chorý, neviem či je to výsledok Primulusu. Celková spokojnosť s výrobkom.

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25